mik wrote:nasmijao si me do suza :-D sorry
Vjeruj mi da meni nimalo nije do smijeha. Danas su mi stigli senzori iz IL-Motorsporta, to sam ugradio i onda skužim da mi je pas odgrizao dobar komad retrovizora pa mi sad izgleda ko da sam ga pijan negdje očešao i razbio.

Purgi wrote: skužim da mi je pas odgrizao dobar komad retrovizora pa mi sad izgleda ko da sam ga pijan negdje oèešao i razbio.
priznaj da si se napio i zashvaso ga. tak sam i ja u srednjoj reko da mi je pas pojeo lektiru i dobio kasnije. niko mi nije vjerovo dok se bartu simpsonu nije ista stvar dogodila!
mijenjam softtopove, farbam kociona kljesta, palim kola na guranje, svercam aute, prevozi auspuhe

Purgi wrote:
mik wrote:nasmijao si me do suza :-D sorry
Vjeruj mi da meni nimalo nije do smijeha. Danas su mi stigli senzori iz IL-Motorsporta, to sam ugradio i onda skužim da mi je pas odgrizao dobar komad retrovizora pa mi sad izgleda ko da sam ga pijan negdje očešao i razbio.
Ok nisam se mislio sprdat s tim , ali jebemu mater i psu nije to svaki dan.

pathway639 wrote:aj bagi prodaj covjeku tvoj viska, ionak su isti za NB i FL
koji ja imam viska? tek pred nekoliko mjeseci kompletirao kolekciu (ljevi i desni)?! :)
mijenjam softtopove, farbam kociona kljesta, palim kola na guranje, svercam aute, prevozi auspuhe