e,ne znam , koliko sam pročitao po forumu nakon 100k KM budi spreman na to.
do sada,osim cilindra kvačila i nisam imao nekih kvarova.hebiga 2001. i 114000,
mora očito negdje izbit

tr'a mjenjat svjecice i kablovinje
mijenjam softtopove, farbam kociona kljesta, palim kola na guranje, svercam aute, prevozi auspuhe

Imamo Pravica i ja novu, originalnu, zapakiranu i nekorištenu. Kupili jer smo mislili da nam je crkla bobina, a kad ono senzor pozicije bregaste. Nevjerojatno i to obojci. Kupili smo ju pred 6 mjeseci.
Prodamo ti ju za 2000kn, tak smo se dogovorili, inače dodje 300€, plus poštarine i ostala stanja iz ILMotorsporta odakle smo je mi nabavili.
Ako ti cijena odgovara javi se na 0915115724 Ivan ili 098 252515 Dean.

nemesis wrote:ja mijenjam sev po knjizi pa opet kita
Kazu da je NA/NB jako osjetljiva na kabele i da se zamjenom kabela moze odgoditi crkavanje bobine - to doduse nigdje ne pise u Mazdinom rezimu servisa, ali nekako praksa pokazala...

Ja na 100 i sitno zamijenio kabele, sada sam na 160+ i prva bobina bobinari sve u 16, do kad ce, ne zna se...

Sasa
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)

ok, imam 115tkm na autu, kablove nisam mjenjo i ocigledno da bi sada htio promjenit!

Di se to najvise isplati kupit?
Mazda dileri ili negdje ovak sastrane tipa Tokić...??
EX ZG-1178BN Zelena NB + HT + roshtilj + ja nutra... :smt110 :smt025 :smt030

moji su ovi za 270kn. rade. nisu ljepi, malo su predugacki i ona plasticna kopca sta ih drzi na okupu se sljepila sa samim kablovima (prvi dan odma, al odonda se nije nist desilo).

uskoro idu novi
mijenjam softtopove, farbam kociona kljesta, palim kola na guranje, svercam aute, prevozi auspuhe