eeee kad dođe osmi misec... cijena će naveliko skočit. A nedaj bože da ih ispred stadiona idem prodat.. milione bi zagrnio. Sad bi ja reka rodneyu ali neću :D

btw nije sad vrijeme od prodaje jer slabo ko traži, ali eto ako je neko voljan ovo nije visoka cijena :smt006

Originalni Delboy piše se sa jednim ''l'', tako da se izdaleka vidi da nisi pravi. :-D
Moje mišljenje je da ćete svi vi preprodavači na kraju ipak biti ispred stadiona i prodavati karte po puno manjim cijenama nego što ste ih nabavili, NHF...
Image

maurich wrote:
Moje mišljenje je da ćete svi vi preprodavači na kraju ipak biti ispred stadiona i prodavati karte po puno manjim cijenama nego što ste ih nabavili, NHF...
I privodit se ih murja kao na finalu rukometa :twisted: :smt006
EX ZG-1178BN Zelena NB + HT + roshtilj + ja nutra... :smt110 :smt025 :smt030

maurich wrote:Originalni Delboy piše se sa jednim ''l'', tako da se izdaleka vidi da nisi pravi. :-D
ja sam dellboy koji voli dell marku :D

Nisam ja preprodavač nego sam jednostavno ostao bez karte. A bio sam 15.u redu. Čak ima moja slika i u novinama di stojim u 10 navečer ispred cd šopa čekam red. Kad je nestalo karata od 250 i 500 koje je kupilo svega 10 ljudi ispred mene ja sam popizdio i reka da neće ovo moje čekanje u redu propast. I tako će i bit..

(NADAM SE) :(

domagoj wrote:Meni je drazi HP, losa iskustva sa DELL-ovim supportom :-D
ja imam samo jedan support: svoj :)

a u hrvatskoj dellov support nije dobar iz razloga jer dell nije čest u hrvatskoj. HP je puno puno češći.

Dellboy wrote:
maurich wrote:Originalni Delboy piše se sa jednim ''l'', tako da se izdaleka vidi da nisi pravi. :-D

Nisam ja preprodavač nego sam jednostavno ostao bez karte. A bio sam 15.u redu. Čak ima moja slika i u novinama di stojim u 10 navečer ispred cd šopa čekam red. Kad je nestalo karata od 250 i 500 koje je kupilo svega 10 ljudi ispred mene ja sam popizdio i reka da neće ovo moje čekanje u redu propast. I tako će i bit..

Ma lijepo sam ti napisao NHF ( no heart feelings), ali jednostavno sam popizdio kakva je ovo pomutnja nastala o kartama... i iako sam ih mogao nabaviti prije, nisam, nego sam išao na kraju u red u 5 ujutro i čekao sa svima, i nećeš vjerovat, i ja bio u novinama, majko mila... :-D :-D Strašno. Sljedeći dan ujutro ustanem i stari pita- ma da li se ovo tvoja glavurda ovdje vidi?
:-D :-D
Image

Bome svaka vam cast na cekanju, ja sam ljencina da bi stajao u redu!
Ja sam na dobar stari Hrvatski neacin nabavio karte preko reda :-D
EX ZG-1178BN Zelena NB + HT + roshtilj + ja nutra... :smt110 :smt025 :smt030

maurich wrote:
Dellboy wrote:

Ma lijepo sam ti napisao NHF ( no heart feelings), ali jednostavno sam popizdio kakva je ovo pomutnja nastala o kartama... i iako sam ih mogao nabaviti prije, nisam, nego sam išao na kraju u red u 5 ujutro i čekao sa svima, i nećeš vjerovat, i ja bio u novinama, majko mila... :-D :-D Strašno. Sljedeći dan ujutro ustanem i stari pita- ma da li se ovo tvoja glavurda ovdje vidi?
:-D :-D
ma nisam se uvrijedio nimalo nego eto samo objašnjavam :)