Pons_MX5 wrote:Di si bio prije mjesec i pol kad sam prodavao svoju? :P

A kaj je s autom?
Eh jbg. čekao sam da mi stigne ozbiljnija lova. A sada kad je stigla nemam baš neki izbor.
S autom je sve ono što sam u gornjem postu spomenuo i više od toga. A lijepo mi je kolega Goldin napisao da za sve ono što se prodaje dulje od godinu dana postoji dobar razlog zašto se ne može prodati. :smt009

Ma onu zelenu sam pogledao, slab sam na tu boju. Fotografije tog vozila stavljene u oglasnik su s razlogom slabe kvalitete i malobrojne. A tek mehanika - posla i ulaganja koliko ti srce želi. Interijer u cijelosti za ekološko zbrinjavanje. Vozilo je neispravno i bilo bi pošteno da se to u oglasu napiše ili barem spomene potencijalnom kupcu u telefonskom razgovoru koji prethodi osobnom razgledu vozila.
Crvena NBFL je u vlasništvu navodno poznate ženske osobe. Ona je međutim nedostupna a svi poslovi u vezi prodaje ljubimice od koje se rastaje povjereni su muškom posredniku. Nisam još dogovorio pregled crvene jer ću to pokušati kombinirati u danu kada bude zakazana prezentacija osvježene i osnažene plave turbo.

Pons_MX5 wrote:Di si bio prije mjesec i pol kad sam prodavao svoju? :P

A kaj je s autom?
kaj si prodao svoju? vidio sam nekog drugogo lika neki dan da ju vozi, bio sam wtf :D

Dolqzimo do toga na kraju da je bez obzira na želje (1.8, klima) ipak najbolje uzeti onu u najboljem stanju.
Ako bi već i malo više platio, pogledaj i onu crvenu 1.6 sa 20000 km, za nju je zac spomenuo da ju je vidio i da je auto kao da je iz salona izašao.

ferovca wrote:Yep, to je facelift..

Ali objektivno ne vrijedi toliko.. 5-5.5k max..
Možda čak niti toliko... za početak, prije ili kasnije će morati vratiti stock farove jer ovako više neće prolaziti tehnički...
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)

sash wrote:
ferovca wrote:Yep, to je facelift..

Ali objektivno ne vrijedi toliko.. 5-5.5k max..
Možda čak niti toliko... za početak, prije ili kasnije će morati vratiti stock farove jer ovako više neće prolaziti tehnički...
ovo i jesu stock farovi na NB FL modelima
Goldin wrote: Da, izgleda da treba razmišljati na taj način. Zna li netko nešto o ovoj: http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-mx-5- ... s-19723276
jel to NB redizajn s obzirom da ima maglenke?
mislim da je FL kod nas dosao 2002 godine a ova je 2001. ako sam upravu onda je ovo uvoz (mozda njemacka neznam) ili je vlasnik promjenio farove, branik i cukice...
EX ZG-4798-EN NB FL 1.6
RI-566-UK NC 2.0
Pons :)

I srednju konzolu i siceve..

Kako god, precijenjena.. Kad sam ja kupovao svoju prije 2 i pol godine, bio spreman dati za nbfl iz 2004. (Ako se dobro sjecam godine) 5k, mali ju nije htio dati ispod 5200.. Tamno plava sa sivom unutrasnjosti, koza, klima, grijana sjedala, 16", navodno ful oprema, 1.8, oko 100k km.. 6 mjeseci kasnije i dalje je bila na njuskalu za 4.6k i tek tada je otisla..

A moja nb berta z klimom i nardijem.. 3900.. :)

Jos jednom, to je bilo kraj 2013, poc 2014. g..
NB 1.8 EMG "Berta" z klimom

Pons_MX5 wrote: ovo i jesu stock farovi na NB FL modelima
Kućišta - da.
Ciljam na to (barem mi se čini) nešto kemijao unutra, "xenoni", a i čine mi se smoked na fotkama...
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)

Ovako na prvu mi ovaj poklopac airbaga presvučen u kožu ne djeluje obećavajuće...ne znam zašto bi to itko napravio, osim ako nije airbag ispucan.