A valjda ljudi kupuju ND pa ove idu u promet. Ova plava super boja :)

A glede one iz Slovenije, ako sam dobro shvatio cijela je prešpricana i ne izgleda kao da ima originalan airbag na volanu, kvrcnuta?

Osim toga, frend je nedavno kupio Audi A4 2.0 TDI 2006. u Sloveniji za 4200, uvoz i registracija kod nas i došlo je to na preko 6000 EUR...

Ako ima homologaciju onda moze bez beda, ali posto pise da je slagano za stazu nevjerujem da je moguca registracija
EX ZG-4798-EN NB FL 1.6
RI-566-UK NC 2.0
Pons :)

Ajd da ima turbo onda bi bila koliko toliko opravdana cijena.
Bolje biti malo lud, nego malo pametan!
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

Slažem se...definitvno navedeneprerade ne opravdavaju cijenu, pogotovo zato jer se ne može registrirati.
Na kraju krajeva, i da želiš isključivo track day Miatu da se to puno lijepše napraviti, ne samo počupati i izrezati kokpit i staviti roll bar.

Goldin wrote:Slažem se...definitvno navedeneprerade ne opravdavaju cijenu, pogotovo zato jer se ne može registrirati.
Na kraju krajeva, i da želiš isključivo track day Miatu da se to puno lijepše napraviti, ne samo počupati i izrezati kokpit i staviti roll bar.
Ako bas hoces trackday auto, onda kupis drlog od 2,5 soma eura. Pocupas sve sa nje, jer tako i tako ne valja i za 2 soma od tog drloga napravis trackday auto. Ali bar znas sto si upucao u auto i da je sve novo.
Bolje biti malo lud, nego malo pametan!
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

bas. a i onda ti nije zao kad ju zapucas u ogradu il neki drugi auto...

a ima i gotovih, narucis cup verziju drito od mazde. ono 50k eura :lol:

ja sam ju vidio na streetraceu,nažalost neka opaka peglica ju oprala.Stoji tamo kod baotića tehničkog u Dubravi,kod zoom zoom mazde.Izgleda ok
Zeleni Pizdek NB ZG-9072-FR

Inkspot wrote: Ako bas hoces trackday auto, onda kupis drlog od 2,5 soma eura. Pocupas sve sa nje, jer tako i tako ne valja i za 2 soma od tog drloga napravis trackday auto. Ali bar znas sto si upucao u auto i da je sve novo.
:smt040
OS-142-HE

doslovno na autu nije nis posebno osim rollbara koji je nakaradan do kurca kolko god funkcionalan sa te dve dodatne tocke prihvata bio(no da se razumijemo jako kvalitetan jer znam ko je radio...) no sto se tice auta, precijenjen,mozda i ubijen,sve u svemu izgleda jadno/umorno-ne vrijedi te novce !

...da se slozit da bude regan ako se izreze i ostavi se samo zadnji dio da bude iza sjedala ,sve sta ulazi u prostor vozaca/suvozaca se mora atestirati,sta je muka isusova realizirati da bude u papirima,dok ono sto je iza ne mora,makar je dobro da ima neki tuv ili slican certifikat...da nije bas da se radi od cijevi za auspuh.
DIJELOVI NA i NB
miata 1.6 NA turbo
mx5 1.8 NB turbo

0915829719