Medo wrote:Tak sam si i mislio, 10 realno ali ako je stanje stvarno kao novo + Hardtop do max 11. Tnx. :)
ispod 13 nece trepnut

mik wrote:
Medo wrote:Tak sam si i mislio, 10 realno ali ako je stanje stvarno kao novo + Hardtop do max 11. Tnx. :)
ispod 13 nece trepnut
Ha onda nek ne trepne ;-)

10K je OK.
Ovo je pravi Limited, sve na njoj izgleda (na slikama) tip top, tako da ono...

Sasa
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)

mik wrote:ispod 13 nece trepnut
:smt023

Nisam se još čuo sa njim, ali s obzirom da ga je prodavao prošle godine a sada ga možda prodaje vjerujem da će se držati cijene.

Samo me zanimalo realno koliko bi vrijedio taj auto.

Jel ga znaš možda ili?

Medo wrote:Jel ga znaš možda ili?
Ne znam.

Ako je sve OK, ja bih za ovaj auto dao 10K.
Al to sam ja, i nisam 100% objektivan kad je NC 2.0 Limited Velocity Red u pitanju... naime, istu takvu NC Limited Edition sam rentao u San Franciscu 2006. godine odmah nakon što je izašla, i rekao sam si onda: "to je to, jednog dana si moram kupiti NC 2.0 6spd"...

Evo koliko sam kilometara teksta napisao o tome :-D
viewtopic.php?t=467

OK, prvo su bile 2x NB 1.8, al ono, evo me sada u NC RC 2.0 6spd :-D

"Problem" je ako baš želiš neki limited edition, onda te to košta.
Ako i nađeš neku takvu i .de, neće niti tamo biti budzašto, pa opet nekako završiš na 10-11K kad sve poplaćaš...

Sasa
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)

Ne nepoznam ga, nego gledam ovako, ne pozna nikoga tu, nije ju ni oglasio ponovo.

Ode na oglasnike i vidi, sta se događa , hrpa nb od 8500 pa cak i 10.000 eura

Jesam napisao nesto sto ne stoji ??

mik wrote:Ne nepoznam ga, nego gledam ovako, ne pozna nikoga tu, nije ju ni oglasio ponovo.

Ode na oglasnike i vidi, sta se događa , hrpa nb od 8500 pa cak i 10.000 eura

Jesam napisao nesto sto ne stoji ??
Da, moja se drži na 10k eur. :D
Miata NB 1.8is Icon
Vespa GT200

Dobio sam 2 solidna poziva, jednu glupu poruku i to je to. Nitko još nije gledao jer sam bio na moru. Oglas imam samo na Indexu - http://www.index.hr/oglasi/mazda-mx-5-1 ... oid/603799

Držat će dugo, nije mi da je prodam, prodao bi je nekome tko će je cijenit, ne nekom da samo drlja. Već sam našao alternativu, biti će to HR auto dok sam ja u Londonu.
Miata NB 1.8is Icon
Vespa GT200

zaczg wrote:Dobio sam 2 solidna poziva, jednu glupu poruku i to je to. Nitko još nije gledao jer sam bio na moru. Oglas imam samo na Indexu - http://www.index.hr/oglasi/mazda-mx-5-1 ... oid/603799

Držat će dugo, nije mi da je prodam, prodao bi je nekome tko će je cijenit, ne nekom da samo drlja. Već sam našao alternativu, biti će to HR auto dok sam ja u Londonu.
Pošto bi je dao u najam? 8)
OS-142-HE

Nije lose. Prebacis je iz rashoda i obveze u aktivu.
A Pavic je poznata cjepidlaka kaj se tice auta i to sa garazom
:-D
Bolje biti malo lud, nego malo pametan!
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

but its wroooonggg......reklli bi iz Cow and Chickena

NAŠE CIJENE VOZILA NA HRVATSKIM PORTALIMA SU IZRAŽENE NETTO TE PO TIM CIJENAMA KUPUJETE VOZILO NA FIRMU ILI LEASING I U RH PLAĆATE + 25% PDV + CO2 TROŠARINA + POTVRDA PROIZVOĐAČA + HOMOLOGACIJA + OKOLIŠ i GUME + DOVOZ + USLUGE.

:-D :-D