Sretno u potrazi, oko tih starih ti teško mogu pomoći, međutim ima ekipe koja se konta više. Međutim, morat ćeš biti brz ako se što dobro i pojavi ;)
OS-142-HE

pavich wrote:vrtim film u glavi, otkud mi poznat nick sa 1 postom...
portal satova? :smt006
i Vespa forum. :lol:

pozdrav sorm, imali smo se prilike i osobno upoznati (trgovali smo u obris/nighthawk zamjeni).

Što se NA tiče, pretpostavljam da tražiš kompletan, vozan auto, a ne projekt?
NB 1.8 sa lexus zadnjim lampama

Pozrav kolega! Hrvatska je mala zemlja, svi su na svim forumima, ja sam na regan na onima za lepe stvari. :lol:
Tak je. Voli bih kupiti kompletan auto. Znam, teško da ću naletit na očuvanu NA, ali ak ne probam, neću znat. Tko zna, možda kupim i NB dok čekam na dobru NA. :lol:

Hvala na info. Uvijek sam gledao kako cu kupiti NB, NC me nikad nije privlacio toliko ali ode je bila ljubav na prvi pogled. :D

Vracam se s terena za 5 tjedana, ako jos bude u oglasniku idem po nju :-D

frx1 wrote:Vidim da crna nije vise u oglasniku, Lero jesi kupio?
Dex, pa nije tak daleko do BJ :-D
Ma nije, ali mi vec po slikama nije bas sjela pa ...

decki ako se gleda nekaj za dijelove , nabavite skoljku ja vam rijesim za razumnu lovu motor/getribu/diff

znaci motor koji lici na nesto, a ne ovo na linku i imate cijelu povijest servisa svega :)
DIJELOVI NA i NB
miata 1.6 NA turbo
mx5 1.8 NB turbo

0915829719

Više je kao kurizitet ovaj oglas - s druge strane, nekom tko ima već NA i barata sa viškom prostora, zašto ga ne uzeti? košta 200 eura, pa koliko god bio loš sigurno će bit itekako koristan...

frx1 wrote:Vidim da crna nije vise u oglasniku, Lero jesi kupio?
Dex, pa nije tak daleko do BJ :-D
Javol. :-) Nisan se pohvalija jer sam prezauzet voznjom. U mjesec dana sam napravio 2500 km a nisan se maka iz Hrvatske. :-D