Nazalost nikada nece dobiti te novce, niti blizu....bez hardtopa, bez klime, najslabiji motor, nema speru....a i bez obzira na km potrosni gumeni dijelovi su zreli za zamjenu nakon 12 god....a i opet sta je sa famoznim prednjim railovima. Kada sam vidio da nbfl 2004 god iz kalifornije sa 30 000 km vozena samo po suncu i garazirana ima railove koji su skoro za operaciju sve mi je jasno.
A ionako su km najmanji problem miate, tako da je 8500 km vise marketinski trik.

Luka-NA wrote:Nazalost nikada nece dobiti te novce, niti blizu....bez hardtopa, bez klime, najslabiji motor, nema speru....a i bez obzira na km potrosni gumeni dijelovi su zreli za zamjenu nakon 12 god....a i opet sta je sa famoznim prednjim railovima. Kada sam vidio da nbfl 2004 god iz kalifornije sa 30 000 km vozena samo po suncu i garazirana ima railove koji su skoro za operaciju sve mi je jasno.
A ionako su km najmanji problem miate, tako da je 8500 km vise marketinski trik.
Neće od nekog upućenog, ali od nekog tko hoće kupiti fora crveni kabrijolet, vjerovatno hoće.

Goldin wrote:MX-5 1.6 unplugged sa 8500 km
Ne znam kako, ali na slikama izgleda kao nov auto...
Kako? Tipujem na šifru "pomorac" :-D

Kabrio (ili motor isto dosta često) s jako malo km godišnje, praktički nov, na račun toga udarena cijena visoko, jer čovjeku se ne žuri s prodajom + lokacija Dalmacija = pomorac :-D

Zarade se dobre pare na brodu, pa kupiš neku igračku na 2 ili 4 kotača, jako ju malo voziš jer si većinu godine na brodu, idu godine, zaradiš još para pa hoćeš bolju igračku ili se hoćeš skućiti... i polako na prodaju, nema žurbe, doći će netko kome cijena nije problem (možda drugi pomorac) :-D
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)

Istina, tako je i moj bivši Clio Sport prodan jednom pomorcu u Split. Čuli smo se nedavno, auto je u međuvremenu prošao 2000 km (u skoro godinu dana), prezimio u garaži...rekoh neka se javi kad ga bude prodavao da ga kupim nazad :)

bagijaner wrote:prije meeta da (ono kod gare)

na meetu smo mi vozili neku drugu. srebrne felge, ne crne...
Istinu zboriš - onda samo prije meeta. Plus novinari.
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)

bagijaner wrote:
sash wrote:
Inkspot wrote:Tko je ovu vozio na meetu?
:-D :lol:

http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-mx-5- ... s-19558379
Ovu sam ja vozio na meetu i prije meeta, provjerena kvaliteta, šifra: 160 po makadamu! :-D
A i novinari su ju vozili. Svi. Tko nije pitao, nije dobio :twisted:
prije meeta da (ono kod gare)

na meetu smo mi vozili neku drugu. srebrne felge, ne crne...
Kumeshine! :-D
Bolje biti malo lud, nego malo pametan!
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

Mah, da imam nešto sitno preko 200 k kn,i da baš želim 1.5 ND Miatu, uzeo bih novu Challenge (220 k kn sa doplatom za boju), ima dosta tih dodataka u odnosu na baznu, bez ovih kožnih sjedala (ionako su mi ona od tkanine bolja,naravno nakon Recara)...

Odnosno uzeo bih jednu od one dvije NC 2.0 sa 20-ak t km na njuškalu, sa recarom, Bilsteinom i jednu NB za svaki dan...i još bi mi ostalo novca da na NB-ki sredim pragove i kupim pono benzina...i samo se vozim :lol: