Goldin wrote:S obzirom na činjenicu da su cijene u odnosu na prošlo ljeto doslovno sve redom prenapuhane, pričekaj zimu.

Puno je 3200 za ovu? Recimo da je takva kakva je opisana, u odlicnom stanju.

imadjer wrote:
Goldin wrote:S obzirom na činjenicu da su cijene u odnosu na prošlo ljeto doslovno sve redom prenapuhane, pričekaj zimu.

Nije losa cijena ako je sve ok
Bolje biti malo lud, nego malo pametan!
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

Inkspot wrote:
imadjer wrote:

Nije losa cijena ako je sve ok

Mislim privlaci me kilometraza. Lijepo je kupiti auto koji ima manje od 100k. :-D

Nekako mi interijer djeluje previše istrošeno za tu kilometražu...ali opet možda sam u krivu, provjeri km na tehničkom.

Zašto je još uvijek na RI tablicama? Pazi da ne bi imao problema sa prijepisom ako auto nije u papirima na sadašnjeg vlasnika.

Evo ti oglas od prethodnog vlasnika, znači ovaj sadašnji u SB-u je 3. vlasnik

http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-mx-5- ... as-1477243

Goldin wrote:Nekako mi interijer djeluje previše istrošeno za tu kilometražu...ali opet možda sam u krivu, provjeri km na tehničkom.

Zašto je još uvijek na RI tablicama? Pazi da ne bi imao problema sa prijepisom ako auto nije u papirima na sadašnjeg vlasnika.

Evo ti oglas od prethodnog vlasnika, znači ovaj sadašnji u SB-u je 3. vlasnik

http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-mx-5- ... as-1477243
Hvala na info. A tek presvlake siceva :shock: Tvrdio je da je 2. vlasnik vec 7 godina. Vec sam poprilicno sumnjicav. :smt009 Isplati se u svakom slucaju pitat ovdje na forumu :-D

Iako mozda to je i njegov stari oglas. Kaze da je zivio na cresu a ovo je slikano na cresu te da je od tad napravio sitno km. Morat cu ga preispitati jos par stvari.

Hvala svima na odgovorima. Mislim da cu se zaletit do slavonskog broda vidjet auto. Zna netko mozda nekog mehanicara u SB igrom slucaja? Htio bi da ga netko ko se razumije ipak pogleda i digne na dizalicu. Cisto radi mirne duse. :-D

P.S Kako funkcionira ta provjera kilometraze na tehnickom? Mogu to prijevremeno napraviti nekako ili ? Nemam ideju kako bi to islo.

imadjer wrote:Hvala svima na odgovorima. Mislim da cu se zaletit do slavonskog broda vidjet auto. Zna netko mozda nekog mehanicara u SB igrom slucaja? Htio bi da ga netko ko se razumije ipak pogleda i digne na dizalicu. Cisto radi mirne duse. :-D

P.S Kako funkcionira ta provjera kilometraze na tehnickom? Mogu to prijevremeno napraviti nekako ili ? Nemam ideju kako bi to islo.
Il odes na tehnicki, platis pregled i zamolis da ga detaljno pregledaju. Tamo platis i za provjeru kilometraze
Bolje biti malo lud, nego malo pametan!
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

imadjer wrote:Zna netko mozda nekog mehanicara u SB igrom slucaja? Htio bi da ga netko ko se razumije ipak pogleda i digne na dizalicu. Cisto radi mirne duse. :-D
Auto Vuko, ovlašteni za Mazdu; nazovi ih telefonom, vjerujem da se može sve s njima dogovoriti.

Kuriozitet; u Brodu je većina mx5ica imala u nekom trenutku RI tablice na sebi (ova i jedna požeška zelena koja se zna vidjeti po Brodu ih još imaju), valjda nam se sviđa kupovati ih na Kvarneru.
Ovaj auto sam viđao po gradu, djeluje pomalo neuredno i zapušteno, ali nije ništa što se ne bi moglo riješiti kvalitetnim čišćenjem i ušminkavanjem. Detaljno ju nisam pregledavao, ali mi na ovlaš djeluje kao solidna baza.
NB 1.8 sa lexus zadnjim lampama

kowalski wrote:
imadjer wrote:Zna netko mozda nekog mehanicara u SB igrom slucaja? Htio bi da ga netko ko se razumije ipak pogleda i digne na dizalicu. Cisto radi mirne duse. :-D
Auto Vuko, ovlašteni za Mazdu; nazovi ih telefonom, vjerujem da se može sve s njima dogovoriti.

Kuriozitet; u Brodu je većina mx5ica imala u nekom trenutku RI tablice na sebi (ova i jedna požeška zelena koja se zna vidjeti po Brodu ih još imaju), valjda nam se sviđa kupovati ih na Kvarneru.
Ovaj auto sam viđao po gradu, djeluje pomalo neuredno i zapušteno, ali nije ništa što se ne bi moglo riješiti kvalitetnim čišćenjem i ušminkavanjem. Detaljno ju nisam pregledavao, ali mi na ovlaš djeluje kao solidna baza.
Hvala na info :) Malo je zmazan da ali po slikama bih rekao da je auto zdrav. Ako su kilometri pravi - motor bi trebao biti u dobrom stanju.

imadjer wrote:Zvao sam ženu, veli krov pothitno mjenjat, malo trula, fale neki djelovi interijera, veli motor i getriba ok. Kad se sve zbroji- ispadne te 3500-4000 da bude ok.
Yup, "orginalno" stanje :-D

[u oglasu piše "ORGINALNO STANJE, BEZ OGREBOTINA, UDOBLJENJA..."]
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)

kowalski wrote:Kuriozitet; u Brodu je većina mx5ica imala u nekom trenutku RI tablice na sebi (ova i jedna požeška zelena koja se zna vidjeti po Brodu ih još imaju), valjda nam se sviđa kupovati ih na Kvarneru.
...i onda ne prenositi vlasništvo (da se ne plati prijenos), nego se vozilo "na punomoć" :-D

Sjećam se tih godina, dok je još bila ta "praksa" sam prodavao prvo svog Punta, a onda Prvu - i to je bilo pod obavezno, da su skoro svi kupci pitali za tu varijantu. Kao, mi ćemo sklopiti ugovor, ali da rega, police i sve drugo budu još na mene.

Ma GTFO :-D

Baš mi treba u životu da ja odgovaram ne samo za tuđe prometne prekršaje, nego i da se moja polica tereti za tuđe prometne...

I onda još s druge strane, kad kao kupac vidiš da auto još glasi na 2-3 vlasnika prije onoga koji ti ga kao prodaje :twisted:
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)