Ma zakon, baš mi se sviđa ta vulgaris verzija!

Ova je baš kao ona crvena što je bila na KR tablicama tamo kod Stubičkih Toplica, prva Miata u kojoj sam sjedio. Samo što je ona bila u koma stanju.
'91 Nissan Primera SR20DE

Raziel wrote:Ma zakon, baš mi se sviđa ta vulgaris verzija!

Ova je baš kao ona crvena što je bila na KR tablicama tamo kod Stubičkih Toplica, prva Miata u kojoj sam sjedio. Samo što je ona bila u koma stanju.
A meni se svida onaj rack koji imas na gepeku. Moram vidjeti kako bi stajala na mojoj.
:D
Bolje biti malo lud, nego malo pametan!
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

Rack je super. Prvo mi je išao na živce, a sad ga više ne bi dao za ništa.
Prvo, sad mi auto nekak čudno izgleda bez njega, a drugo, već me je više puta spasio kad je trebalo prevest nešto što nestane u gepek. :smt023

Raziel wrote:Rack je super. Prvo mi je išao na živce, a sad ga više ne bi dao za ništa.
Prvo, sad mi auto nekak čudno izgleda bez njega, a drugo, već me je više puta spasio kad je trebalo prevest nešto što nestane u gepek. :smt023
Pa bas to. Izgleda mi skroz kul, a i stavis gore cuda.
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

Goldin wrote:Inkspot- po napisanom i slikama, za te novce stvarno nisi mogao bolje proći.)
Za te pare je dobio auto koji dobro izgleda i dobro radi. I ostane mu para za srediti. Mnogo dobro!
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)

grill je totalno gadan i ruzan. dok ga ne stavis na auto i probas, onda je hit :-D proslo ljeto sam se vozikal sa delboyevim grillom par mjeseci

Meni je roštilj oduvijek bio OK, još o vremena kad ga je Josip furao na svojoj...
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)

Super, čestitam, odlična početna pozicija za imati dobar auto za razumne novce. Interijer, kojeg je najteže obnoviti imaš...

Raziel wrote:http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-mx-5- ... s-17572860

Da li možda netko ima info o ovom autu? Kolegu iz Kutine zanima, pa me zamolio da se raspitam.... Možda ga je netko bio pogledat?
Ocito je neki problem kada se prodaje sa tvrdim krovom za tu cijenu , a ne moze se prodati.
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

Rečeno je odmah na telefon da ide za 2500, tak da mi se čini da postoji neki problem i da je se želi riješiti.