P: Sparco Sprint + Custom Nosaci

Pozdrav ljudi, prodajem Sparco Sprint sic potpuno nov u savrsenom stanju koristen kakvih 300-400 km u autu, s custom izrađenim bottom mount fiksnim nosačima.

Nosači su profesionalno rađeni s custom nosačem za belt buckle, te plastificirani u crno. moguće je sic nagnuti prema naprijed da bi se došlo do kopči za hardtop ili očistilo/usisalo iza i ispod sica. Specificno za MX-5.

Moguće i zasebno nosači/ sic. Evo slike sica u autu, pasao je savrseno, jedno 2 centimetra vise mjesta za glavu s njim.

Prodajem jer sam prevelik za njega.

Sic : 190 €
Nosaci: 60 €

Image

Naravno, ako je netko zainteresiran sve poslikam detaljno.

nosaci ti ne trebaju taj sic pase na oem railove samo ih modificiras malo ,tako sam ja sebi slozio to ti daje najnizu poziciju sjedenja, a da ostaje komfor klizanja oem klizaca :)
DIJELOVI NA i NB
miata 1.6 NA turbo
mx5 1.8 NB turbo

0915829719

miataoldschool wrote:nosaci ti ne trebaju taj sic pase na oem railove samo ih modificiras malo ,tako sam ja sebi slozio to ti daje najnizu poziciju sjedenja, a da ostaje komfor klizanja oem klizaca :)
Na OEM railovima je pozicija sjedenja dosta visa nego kad je ovako slozeno.

aku su fiksni nosaci slazem se nema nize pozicije sjedenja a ako su klizni nosaci i jos da je nize od oem onda svaka cast tebi ili majstoru ko je to radio ,volio bi vidjet par slika nosaca/klizaca :) :D
DIJELOVI NA i NB
miata 1.6 NA turbo
mx5 1.8 NB turbo

0915829719

Ma ja imam dva šalunga Momo, a neda mi se previše zajebavat a pošto auto vozimo i ja i Irena poželjno je da je pomičan sic.

Izgleda da cu ipak trebat nekaj kemijat sa original nosačima
AUTOSERVIS TUREK

Tel:01 66 71 050

www.automehanicar.hr

dacho wrote:Ma ja imam dva šalunga Momo, a neda mi se previše zajebavat a pošto auto vozimo i ja i Irena poželjno je da je pomičan sic.

Izgleda da cu ipak trebat nekaj kemijat sa original nosačima
Pardon, totalno sam previdio post :x Fiksni su nosaci, ali su slozeni tako da se sic moze otkopcat i nagnuti prema naprijed kako bi se moglo lako skinuti i staviti hardtop te pocistiti ispod sica. :)

miataoldschool wrote:aku su fiksni nosaci slazem se nema nize pozicije sjedenja a ako su klizni nosaci i jos da je nize od oem onda svaka cast tebi ili majstoru ko je to radio ,volio bi vidjet par slika nosaca/klizaca :) :D

Fiksni su :-D Ali bottom mountani. Danas budem ih skinuo sa sica vjv pa bacim koju fotkicu. :smt006

to sam si i mislio :-D ja sam na svojoj modificiro oem klizace da mogu složit najnizu poziciju mogucu uz komfor klizanja ,zajebano al se da :)
DIJELOVI NA i NB
miata 1.6 NA turbo
mx5 1.8 NB turbo

0915829719

miataoldschool wrote:to sam si i mislio :-D ja sam na svojoj modificiro oem klizace da mogu složit najnizu poziciju mogucu uz komfor klizanja ,zajebano al se da :)
Jesi li ih slozio direktno na nosace, ili si stavljao jos jedan ''plate'' koji se prvo naserafi na nosace, pa onda na sic?

ne ne direkt ,suvozaceva strana je picin dim ali najveci ses je vozac ...budem piknuo koju fotku da vidis ....time dobis poziciju nizu nego sa oem sicom i do vrha gornje cijevi kaveza taman mjesta da kad kacigu stavis 8)
DIJELOVI NA i NB
miata 1.6 NA turbo
mx5 1.8 NB turbo

0915829719