Re: Jedna nova u oglasniku

kunkka wrote:
15.03.19. 09:00
miataoldschool wrote:
13.03.19. 11:28
Otišla je mrcina za Varaždin...sve u svemu netko je kupio bolesno dobar autic za male novce, ja sam ju slagao decku.
Otišla pred nosom.
Još pustim suzu jer nisam dan ranije kontaktirao vlasnika. :smt021
Ali evo jedne nove: https://www.index.hr/oglasi/mazda-mx-5- ... id/1659231
Najjača miata u Hrvata. NA modelima počinje rasti cijena. Turbo modifikacije su barem 2.5 k eura, ako ne i više. Fer cijena, ali nije baš za svakoga. Tolika konjaža u laganom autu treba i vještog vozača sa big cohones.
Bolje biti malo lud, nego malo pametan!
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

Inkspot wrote:
15.03.19. 09:11
kunkka wrote:
15.03.19. 09:00
miataoldschool wrote:
13.03.19. 11:28
Otišla je mrcina za Varaždin...sve u svemu netko je kupio bolesno dobar autic za male novce, ja sam ju slagao decku.
Otišla pred nosom.
Još pustim suzu jer nisam dan ranije kontaktirao vlasnika. :smt021
Ali evo jedne nove: https://www.index.hr/oglasi/mazda-mx-5- ... id/1659231
Najjača miata u Hrvata. NA modelima počinje rasti cijena. Turbo modifikacije su barem 2.5 k eura, ako ne i više. Fer cijena, ali nije baš za svakoga. Tolika konjaža u laganom autu treba i vještog vozača sa big cohones.
Izgleda opako, no još je opakija kad se vide spec u oglasu. Skidam kapu na izvedenom poslu.
Mislim da si malo rekao. Prije bih rekao 4-5k.
Cijena je jako korektna. Mislim da bi komotno mogla biti viša, no ostaje problem našeg tržišta i plasmana takvog auta.
Haha istina.

Samo savjet za nove kupce, ja sam svoju kupio na neviđeno, htio sam opet 1.8 iS Icon model, pojavila se u oglasniku, nazvao čovjeka i pitao ga za broj računa za kaparu, bio je u šoku, kako neću doći i pogledati, pitao sam ga, jel vozi, on je rekao da vozi, i to je to. Poanta, Miata se da složiti, mehanički je praktički neuništiva, limarski, ako nije lakirana i slagana, znači da će to trebati. Ima par njih netaknutih, do 20.000 km, koje čuče u garžama, te nemaju problema s prednjim railovima i pragovima, sve ostale imaju, to je jednostavno tako.

Stoga, ako je to model koji želiš, ima potencijala, zovi i kupi, sve se da riješit kasnije.
Miata NB 1.8is Icon
Vespa GT200

zaczg wrote:
19.03.19. 12:09
Samo savjet za nove kupce, ja sam svoju kupio na neviđeno, htio sam opet 1.8 iS Icon model, pojavila se u oglasniku, nazvao čovjeka i pitao ga za broj računa za kaparu, bio je u šoku, kako neću doći i pogledati, pitao sam ga, jel vozi, on je rekao da vozi, i to je to. Poanta, Miata se da složiti, mehanički je praktički neuništiva, limarski, ako nije lakirana i slagana, znači da će to trebati. Ima par njih netaknutih, do 20.000 km, koje čuče u garžama, te nemaju problema s prednjim railovima i pragovima, sve ostale imaju, to je jednostavno tako.

Stoga, ako je to model koji želiš, ima potencijala, zovi i kupi, sve se da riješit kasnije.
👌 Tak ih i ja uzeo nekoliko. Haha
Bolje biti malo lud, nego malo pametan!
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

Inkspot wrote:
19.03.19. 15:46
zaczg wrote:
19.03.19. 12:09

👌 Tak ih i ja uzeo nekoliko. Haha
Rekli bi da tako ljubitelji kupuju aute, hahahaha :) :)
Miata NB 1.8is Icon
Vespa GT200

Fina kilomtraža u 3 gdoine. :smt023

bagijaner wrote:
20.04.19. 16:33
to ti je nd.

ja sam prvo ljeto sa nb nabio 40kkm

kurvanje i to
Znam :-D , greška u pisanju. :smt023

Svaka čast. :smt023

Ja svoju staru 11g kupio sa 33000km. :-D

Još razumijem kada se u prvoj godini nabije dosta km, al svejedno mi je fascinantno cca 37000km godišnje sa MX-5.