P: Mazda MX-5 NA6C 1991.

Prodajem NA 1600 1991. 85kW
Kilometraža: 252000 KM
Registracija do 02.12.2018.
Cijena: 3500€ ako donesete svoje kotače, 4500€ komplet kako je - fiksno
Kontakt: 095/8911-428 Kruno
Razlog prodaje: ubijam auto/ne perem/ne brinem/udaraju me, trebam veći auto, zasitio sam se otto Mazde. Tko ima namjeru kupit nek ga kupi čim prije dok ga ne razjebem do kraja. Ako se ne proda za ove pare vozim ga dalje i maltretiram

Prednosti:
- prošle godine montiran nov krov
- prilažem tonneau cover uz krov
- stavljam novo ulje ovih dana
- eibach pro kit
- nove zimske gume stavljene prije zime - Hankook 185/60-14"
- RS Watanabe 6.5x14 ET14.5 4x100
- upisane 185/60-14" OE kao i 205/50-15" dealer option
- rear upper brace OEM
- Po izboru ofucani Toora Grid ili Mazda Momo OEM volan u dobrom stanju
- prije 20000km - predihtan motor, kompletan razvod nov, svjećice, Motul sintetika u prijenosu, Ferodo racing prednje pločice, ATE diskovi naprijed, iza tokarenje + obične nove pločice, nov original Mazda catback, Pipercross panel, novi shifter boot, novi stražnji KYB amortizeri itd.
- limarija rađena kod prijašnjeg vlasnika - nema hrđe za koju znam
- auto nije bio u pravom karambolu nikad, lakiran je zbog estetskih razloga i pragova koji su parcijalno mijenjani
- auto ima svoju snagu i baš zdravo ide - može se probati ako netko pokaže pare
- svi potrošači rade
- auto nije nov

Mane:
- udario sam prednji desni blatobran i branik na 15km/h razbijen ko svinja od cuge - treba nov blatobran (150€ OE nov u IL-u) i lakiranje dvije površine
- najašio sam desnim pragom ispod - slike u prilogu
- otkako sam u ZG izubijali mi auto na parkinzima na nekoliko mjesta, slike u prilogu
- otkako sam u ZG prošle zime se izgrebao lak od leda, koristilo bi mu poliranje nakon lakiranja novih komponenata
- otkako sam u ZG prolupala je letva u obje pikse i umrli su seleni vilica, špur ne valja - reparatura letve cca 120€, seleni ne znam koliko su
- otkako sam u ZG nemam vremena u životu i ne brinem o autu nikako niti planiram jer nemam vremena ni interesa
- interijer blago ofucan - auto imao carbon foliju i fejk drvo kod prijašnjeg vlasnika na par mjesta pa ima tragova ljepila, tepih nije najbolji, električni podizači umorni
- auto nije nov

Link na slike i opise kako je bio divan auto prije godinu dana: https://www.gtplanet.net/forum/threads/ ... 304/page-8
Link na slike kako sad nije divan: https://1drv.ms/f/s!AjJXIZBQAo9BjC3aCMLfu1hY3pgF
Image
Image
Image
Image
Image