K: Miata NA

Pozdrav,

već si neko vrijeme tražim Mazdu MX-5 NA, ali nikako naći, pa me zanima ako netko od Vas zna nekoga tko prodaje.

Stravično mi se sviđala ona od korisnika a112, ali mi je nažalost utekla pred nosom.

Uglavnom, ako prodajete ili znate nekoga tko prodaje, iznimno bih cijenio informaciju.

Unaprijed hvala i lijep pozdrav,

tinko97

Re: K: Miata NA

Bok, dobro nam došao i sretno u potrazi :-D

Baci pogled na sloroadster.si i mađarski Miata klub, tamo imaš relativno puno NA.
I jasno, za najveći izbor, gledaj .de. Npr. trenutno na mobile.de imaš oko 200+ NA, u različitim stanjima.

Tražiš li neki u originalnom stanju ili su ti OK neki lite modovi?
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)

Re: K: Miata NA

sash wrote:
11.08.18. 22:17
Bok, dobro nam došao i sretno u potrazi :-D

Baci pogled na sloroadster.si i mađarski Miata klub, tamo imaš relativno puno NA.
I jasno, za najveći izbor, gledaj .de. Npr. trenutno na mobile.de imaš oko 200+ NA, u različitim stanjima.

Tražiš li neki u originalnom stanju ili su ti OK neki lite modovi?
Hvala na dobrodošlici 😊

Razmišljao sam o uvozu, ali nažalost mislim da mi je još uvijek preskup. Uglavnom, nije mi pretjerano bitno ima li neke modove ili je original, samo bih volio da je u relativno dobrom stanju da se mogu poigrat s njom te da barem ima onaj stariji motor od 110 KS.
Baš je ovih dana izašla još jedna NA na index oglasima za 900 €, ali je na njemačkim papirima i treba raditi apsolutno sve na njoj. 😓